Vi er alltid frempå!

Når den viktigste tiden
skal brukes utendørs

A. Markussen har gjennom 40 år utviklet funksjonelle og vakre uterom i hele Nord-Norge. 

Vi er landskapsentreprenøren med tung fagkompetanse og blikket for det lille ekstra. 

Vår visjon er at vi alltid skal være FREMPÅ!

Previous
Next

Vi kan tilby en rekke ulike tjenester til det private og offentlige markedet

Anleggsgartner

Prosjektering og ferdigstilling av privat og offentlig uteareal utgjør en betydelig del av vår virksomhet. Vi har lang erfaring med både nyetablering og rehabilitering av gågater, torg, fortausareal, parkområder, kirkegårder, skoler og idrettsanlegg. Fleksible medarbeidere og en moderne maskinpark, gir oss kapasitet til å utføre totalentrepriser i alle typer terreng.

Maskinentreprenør

Dyktige medarbeidere og fleksibelt utstyr gir oss kapasitet til å utføre tomtegraving, feltutbygging, kommunalteknisk anleggsarbeid, transport og masseforflytning. Vi kan tilby våre kunder totalentrepriser med ansvar for alle ledd i prosjektet – grunnarbeid, VA-anlegg, vei, mur, forstøtninger og grøntareal.

Kran og transport

Vi er en av få aktører i regionen som kan tilby kranbiltjenester til våre kunder. Bilen er utstyrt med en 92 tonnmeter kran fra Palfinger og har en hydraulisk rekkevidde på 32 meter. I tillegg kan vi også tilby transportoppdrag med krokløftbil.

Referanseprosjekter

Teamet vårt består av folk med høy fagkompetanse og en stolthet til faget

Previous
Next

Kontaktpersoner

David Jensen @jensenmedia web-08689
Florian Aschwanden
Daglig leder

E-post: florian@amarkussen.no
Tlf: 911 18 477

David Jensen @jensenmedia web-01480
Ronny Jørgensen
Avdelingsleder Tromsø

E-post: ronny@amarkussen.no
Tlf: 454 73 060

Afrim
Afrim Qefalia
Prosjektleder

E-post: afrim@amarkussen.no
Tlf: 908 91 490

IMG_2441
Roger Hilling
Prosjektleder

E-post: roger@amarkussen.no
Tlf: 406 10 371

Silje Grimstad
Administrasjonsleder

E-post: silje@amarkussen.no
Tlf: 481 49 003

IMG_3511
Malin Backlund
HMS og personal

E-post: malin@amarkussen.no
Tlf: 966 80 652

IMG_2428
Anders Westrheim
Stikningsingeniør

E-post: anders@amarkussen.no
Tlf: 911 58 909

IMG_2439
Kenth Jensen
Anleggsleder

E-post: kenth@amarkussen.no
Tlf: 480 17 560

David Jensen @jensenmedia web-08661
Mette Rolstad
Anleggsleder

E-post: mette@amarkussen.no
Tlf: 456 85 949