Kontakt oss

Hovedkontor Narvik

Telefon: 76 95 41 94
Adresse: Teknologiveien 5, 8516 Narvik
Postboks 113, 8502 Narvik
E-post: amark@amarkussen.no

Avdeling Tromsø

Telefon: 77 61 37 97
Adresse: Stakkevollvegen 69, 9010 Tromsø 
Postboks 3674 Guleng, 9278 Tromsø
E-post: amark@amarkussen.no

Avdeling Harstad

Telefon: 77 06 50 90
Leveringsadresse: Stagnesterminalen 18,
9409 Harstad
E-post: amark@amarkussen.no

FAKTURAADRESSE ALLE AVD.

A. Markussen AS
Postboks 113, 8502 Narvik

Faktura sendes på EHF eller til faktura@amarkussen.no 

Org.nr: 835 000 702 MVA

Kontaktpersoner

Daglig leder

Navn: Florian Aschwanden
Mobil: 
91 11 84 77
E-post: florian@amarkussen.no

Administrasjonsleder

Navn: Caroline Markussen
Mobil: 41 56 82 17
E-post: caroline@amarkussen.no

Personal og HMS

Navn: Malin Backlund
Mobil: 
96 68 06 52
E-post: malin@amarkussen.no

Avdelingsleder Tromsø

Navn: Ronny Jørgensen
Mobil: 
45 47 30 60
E-post: ronny@amarkussen.no

Prosjektleder Narvik

Navn: Roger Hilling
Mobil: 40 61 03 71
E-post: roger@amarkussen.no

Prosjektleder Narvik/Harstad

Navn: Afrim Qefalia
Mobil:
90 89 14 90
E-post: afrim@amarkussen.no

Stikningsingeniør

Navn: Anders Westrheim
Mobil: 91 15 89 09
E-post: anders@amarkussen.no

Anelggsleder Hagedesign, grøntfaglig

Navn: Mette Rolstad
Mobil: 45 68 59 49
E-post: mette@amarkussen.no